Menu

FAQ

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste zde odpověď na svůj dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Nasazení kódu je velmi snadné, Váš webmaster to zvládne během několika málo minut. Připravili jsme pro něj krátký návod zde.

Náš systém umí identifikovat více než 4 miliony firem ve více než 37 zemích světa. Jen v ČR, v SR a v DE pak umí identifikovat i menší společnosti a doplnit další důležité informace jako je obrat, telefonní číslo, kontaktní osoby a další.

V první řadě je potřeba říci, že my nebudeme disponovat Vašimi daty. Nikdy nezjistíme, kdo je již Vaším zákazníkem a kdo jen náhodně navštívil Váš web. Veškerá data jako obraty, kontakty, počty zaměstnanců a jiné dáváme do systému z vlastní databáze a k té Vaší přístup nemáme. Sbíráme následující data: typ prohlížeče, rozlišení, instalované rozšíření, fonty, typ zařízení, barevná hloubka, IP adresa a další.

Získáváme maximálně informace o návštěvnících webu a statistické informace s tím související. Máme vlastní zabezpečené servery a NDA se všemi zaměstnanci, kteří mají přístup ke statistikám procházení. Obecné informace o počtu návštěvníku má mnoho dalších subjektů jako: Google, Váš ISP či správce webu a jedná se o informace, ze kterých nelze zjistit nic jiného, než jaké firmy navštívily Váš web a kolik uživatelů na web přistoupí.

I tyto informace však vnímáme jako velmi citlivé a důvěrné. Zavazujeme se je chránit způsobem, jakým chráníme vlastní obchodní tajemství. Je možné uzavřít NDA, kdy neseme přímou finanční odpovědnost za možný únik jakékoliv této informace. Přístup k datům je omezen jen na nezbytné množství zaměstnanců. Máme vlastní servery v zabezpečené zóně s přístupem pouze oprávněných a pověřených osob v rámci společnosti Imper. Společnost má jasnou majetkovou strukturu a transparentní Veřejné obchodní podmínky. Mezi stávající klienty patří například i ČEZ, Vodafone, Abra, Casablanca, Economia a tisíce dalších firem, které nám plně důvěřují. Nemusíte mít žádné obavy. Zde nabízíme také návrh NDA k náhledu.

Ano, je. Zde je právní posudek, který potvrzuje soulad s právním řádem České republiky pro náš produkt Leady.

Sledujeme výhradně návštěvy dané firmy, nikoli konkrétních jedinců. Identifikujeme potřebu společnosti jako takové, nikoli soukromou potřebu jednotlivce jako jiné konkurenční systémy.

Nikoli, pouze jaká firma a kolik osob na stránky příšlo. Identifikujeme potřebu dané firmy a většina našich klientů má obvykle danou pozici, kterou přímo prodává – obchodní ředitel, IT, jednatel, nákupčí, účetní atp. Systém staví na tom, že zájem pochází obvykle od těchto osob, i když návštěvník může být někdo jiný. Je to jasný signál, že firma má nějakou potřebu. A funguje to.

Ano, pokud používáte aplikaci Leady nebo Google Analytics, doporučujeme vytvořit tzv. Cookie Consent, neboli souhlas uživatelů s použitím cookies. Stačí vytvořit informační box zde, který umístíte na svůj web. Při první návštěvě se pak uživateli zobrazí upozornění a plně tím svůj web provozujete v souladu s nařízením EU.