Menu

FAQ

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste zde odpověď na svůj dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Nasazení kódu je velmi snadné, Váš webmaster to zvládne během několika málo minut. Připravili jsme pro něj krátký návod zde.

Náš systém umí identifikovat více než 4 miliony firem ve více než 37 zemích světa. Jen v ČR, v SR a v DE pak umí identifikovat i menší společnosti a doplnit další důležité informace jako je obrat, telefonní číslo, kontaktní osoby a další.

Aplikace Leady identifikuje, ze které firmy (právnické osoby) na Váš web návštěvník přistoupil. Neidentifikujeme konkrétního návštěvníka, ani návštěvy živnostníků. Sbíráme následující data: typ prohlížeče, rozlišení, instalované rozšíření, fonty, typ zařízení, barevná hloubka, IP adresa a další. Nikdy nezjistíme, kdo je již Vaším zákazníkem a kdo jen náhodně navštívil Váš web. Aplikace Leady umožňuje k údaji o právnické osobě, od které návštěva webu pochází, přiřadit i data jako obraty, kontaktní osoby (členové orgánů), počty zaměstnanců a další. Všechny tyto informace aplikace Leady získává na základě pokynu uživatele (Vás) přímo ze zdrojů – veřejných rejstříků a dalších.

Ve vztahu ke všem osobním údajům, které aplikace Leady takto zobrazuje, vystupuje provozovatel aplikace Leady jako zpracovatel osobních údajů, a s veškerými osobními údaji nakládá pouze v souladu se zpracovatelskou smlouvou, která je součástí Obchodních podmínek služby Leady.

Máme vlastní zabezpečené servery a NDA se všemi zaměstnanci, kteří mají přístup ke statistikám procházení.

Veškerá data našich zákazníků (včetně těch zpracovávaných prostřednictvím aplikace Leady) vnímáme jako důvěrné.. Zavazujeme se je chránit způsobem, jakým chráníme vlastní obchodní tajemství. Je možné uzavřít NDA, kdy neseme přímou finanční odpovědnost za možný únik jakékoliv této informace. Pokud data našich zákazníků zahrnují osobní údaje, jsme povinni tyto údaje zpracovávat a chránit v souladu se zpracovatelskou smlouvou, která je součástí Obchodních podmínek služby Leady. Přístup k datům je omezen jen na nezbytné množství zaměstnanců. Máme vlastní servery v zabezpečené zóně s přístupem pouze oprávněných a pověřených osob v rámci společnosti Imper. Společnost má jasnou majetkovou strukturu. Mezi stávající klienty patří například i ČEZ, Vodafone, Abra, Casablanca, Economia a tisíce dalších firem, které nám plně důvěřují. Nemusíte mít žádné obavy. 

Sledujeme výhradně návštěvy dané firmy, nikoli konkrétních jedinců. Identifikujeme potřebu společnosti jako takové, nikoli soukromou potřebu jednotlivce jako jiné konkurenční systémy.

Nikoli, pouze jaká firma a kolik osob na stránky příšlo. Identifikujeme potřebu dané firmy a většina našich klientů má obvykle danou pozici, kterou přímo prodává – obchodní ředitel, IT, jednatel, nákupčí, účetní atp. Systém staví na tom, že zájem pochází obvykle od těchto osob, i když návštěvník může být někdo jiný. Je to jasný signál, že firma má nějakou potřebu. A funguje to.

Ano, pokud používáte aplikaci Leady, je nutno získat souhlas uživatelů s použitím cookies služby Leady. Více informací o tom, jak správně na cookies, naleznete zde.